Kā saplānot ēdienkarti visai nedēļai ietaupot laiku un naudu?

Mūsdienās ir ļoti ierasts censties rast veidus kā ietaupīt gan laiku gan naudu, jo mēs visi esam aizņemti un izmaksas tikai pieaug. Līdz ar to, iespējas šīs lietas ietaupīt ir ļoti aktuālas.

Viena no jomām kur varam to visu ietaupīt ir ēdiena pirkšana un gatavošana. Lielākā daļa cilvēku īpaši nepiedomā pie iespējām ietaupīt laiku plānojot ēdienkarti, tiek domāts par naudas taupīšanu, bet ne par laiku. pareizi plānojot savu ēdienkarti, mēs ne tikai ietaupīsim naudu, bet arī laiku ko pavadīsim gatavojot.

Pirmais solis ir savu ēšanas paradumu izvērtēšana. Ko un kā mēs ēdam, cik rūpīgi pieejam ēdiena gatavošanai, vai ņemam ēdienu līdzi uz darbu un tamlīdzīgi. tad, mēs varam sākt plānot ēdienkarti uz nedēļu. Ir jāņem vērā ne tikai tas, ko ir vieglāk pagatavot un kas sanāk lētāk, bet arī tas, ka nepieciešama daudzveidība, trīs reizes dienā un vairākas dienas ēst vienu un to pašu nevajadzētu, bet pagatavot kādu ēdienu kuru varam ēst vakariņās un tad arī paņemt uz darbu būtu ļoti prātīgi.

Plānojot ēdienkarti ir jārēķinās ar savām vēlmēm, bet arī ar to, kas ir nepieciešams. makaroni un rīsi 7 dienas nedēļā var būt labs risinājums kādam, bet vairumam, tas nebūs pieņemami. Tāpēc mums ir jāprot variēt, jāgatavo zupas kuras var ēst dažas dienas, ēdieni kurus var ātri pagatavot un jums garšo.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.