Problēma

Lielākā problēma tiem, kas vēlas iegādāties savu mājokli, ir tas, ka viņiem nav pieejami līdzekļi pirmās iemaksas veikšanai jeb depozīta iemaksai. Tomēr turpmāk ir daži veidi, ar kuru palīdzību Jūs varat iegūt finansējumu, lai veiktu pirmo iemaksu par sava mājokļa iegādi:

  1. Izveidojiet savu ikmēneša budžetu un sāciet taupīt: Ja esat viens no tiem cilvēkiem, kuri vēl nav iekrājuši pietiekami daudz naudas, lai veiktu pirmo iemaksu, bet kam ir nepieciešams iegādāties jaunu māju, cik drīz vien iespējams, tad Jums būs jāizstrādā ļoti stingrs budžets. To nav grūti izdarīt, ja Jūs varat atteikties no daudzu tēriņu veikšanas un koncentrēties uz mērķi. Turklāt, tas samazinās Jūsu paradumu tērēt naudu pa labi un pa kreisi. Labākais veids ir pierakstīt budžetu uz papīra kopā ar saviem mērķiem un nosacījumiem.
  2. Uzziniet par dažādiem kredītu piedāvājumiem: ja Jums ir bērni, Jūs varat pretendēt uz mājokļa kredītu ar valsts galvojumu, kas ievērojami atvieglos un garantēs kredīta piešķiršanu. Lasiet vairāk par šīm iespējām internetā.
  3. Lūdziet palīdzību no savas ģimenes un draugiem: Ģimene un draugi ir vistuvākie cilvēki, tādēļ Jūs varat paļauties uz viņu palīdzību, it īpaši uz vecākiem. Viņi var sniegt Jums naudu un neprasīt neko pretī. Turklāt, Jūsu draugi var aizdot Jums naudu, ko Jūs varat vēlāk atmaksāt.
  4. Vienojieties par mājokļa cenu. Pat labāko piedāvājumu var padarīt vēl labāku ar vienošanos un kaulēšanos, un sarunām. Tātad, ja Jūs vēlaties iegādāties savu pirmo mājokli, neaizmirstiet vienoties par mājokļa pārdošanas cenu. Jūs varat izmantot šos punktus savā labā.

Vai Jūs varat ievākties uzreiz? Ja Jūs varat un pārdevējs nevar to uzreiz nodrošināt, Jūs varat lūgt samazināt cenu. Ja Jūs neesat gatavi pārvākties īsā laika periodā, Jūs varat mājokli izīrēt, līdz varat ievākties paši.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.